Чемпіон світу в легкій вазі WBA Василь Ломаченко проведе наступний бій 1 грудня проти переможця двобою між Раймундо Бельтраном і Хоче Пдрасою.

Про це повідомив менеджер Егіс Клімас.

«Відновлення йде добре. Ми провели разом 3-4 дні в Москві — Ломаченко прилетів підтримати свого друга Олександра Усика у вирішальному поєдинку Суперсеріі проти росіянина Мурата Гассієва. Ломаченко працює з фізіотерапевтом. Все йде за графіком. Лікар каже, що операція пройшла без ускладнень, він радий ходом відновлення», — сказав представник Ломаченка.

«Плани на майбутнє? Я буквально тільки що спілкувався з Top Rank, говорив із її главою Бобом Арумом. Плани такі: 25-го серпня Бельтран проведе бій з пуерторіканцем Хосе Педрасою, а Ломаченко зустрічається з переможцем цього протистояння. Бій Ломаченка з переможцем бою Бельтран-Педраса відбудеться 1-го грудня.

«Звичайно ж ми хочемо битися з Гарсією, але у Майкі завжди знайдеться якась відмовка. Повторюся: ми хочемо бою з Гарсією. Але з боку американця якісь дивні виправдання. Зробити бій просто — необхідно тільки його бажати. Як тільки його менеджер звернеться до нас, ми знайдемо рішення», — наводить слова Клімаса Чемпіон.