Колишній наставник київського Динамо Валерій Газзаєв образив свого колишнього підопічного, а нині селекціонера киян Огнена Вукоевчіа, який на час чемпіонату світу 2018 року увійшов до тренерського штабу збірної Хорватії.

Нагадаємо, після перемоги над Росією в 1/4 фіналу Вукоєвич і Віда записали відео, де скандували «Слава Україні». «Ця перемога за Динамо і за Україну! Хорватія, вперед!», — сказав Огнен Вукоєвич.

«Я тренував Вукоєвича, коли в 2010-2011 роках працював в київському Динамо головним тренером. Він прекрасний гравець, з блискучими якостями. Два роки я тренував його, він добре виглядав, потім на півроку вирушив в московський Спартак, потім повернувся і зараз працює в динамівському клубі.

Але я, зізнаюся, ніколи не бачив в ньому нахилів політика. А сьогодні людина будь-яку адже спортивну перемогу може взяти і висловити як перемогу політичну. Він хороший хлопець, але уявити себе такої заяви я не міг ніколи. Прекрасний футболіст, але бачите: виявився без мізків. Це буває. Розумний хлопець такі речі говорити не буде. Спочатку сказати щось проти Росії, потім сказати, вибачаючись, що любить Росію — все це говорить ще і про те, що він лицемір», — заявив Газзаєв.

Нагадаємо, за згадане відео ФІФА оштрафувала Вукоєвича на 12 тисяч євро, а Хорватський футбольний союз вивів його зі складу делегації збірної Хорватії на ЧС-2018.