28 жовтня в Нью-Йорку на легендарній арені Madison Square Garden відбудеться поєдинок між українцем Сергієм Дерев’янченком і американським боксером екс-чемпіоном WBA Деніелем Джейкобсом.

На кону цього поєдинку буде стояти вакантний пояс чемпіона світу за версією Міжнародної федерації боксу (IBF). Для українського боксера це перша спроба завоювання титулу. 

Боксери дуже добре знають один одного, так як займалися в одному залі і у них один тренер — Андре Розьє. Однак, до цього бою він готує американця, а Дерев’янченко працює з іншм спеціалстом — Гері Старком.

Джейкобс у своїй кар’єрі провів 34 поєдинки, в яких здобув 32 перемоги (29 нокаутом) і зазнав дві поразки. Вперше він поступився у 2010-му році росіянину Пірогу технічним нокаутом у 5-му раунді в бою за чемпіонський титул WBO. А другої поразки йому завдав Генадій Головкін з Казахстану в березні 2017-го. 

Цікаво, що жорсткий нокаутер Головкін так і не зміг «вирубити» Джейкобса і бій пройшов всю дистанцію. 

Що стосується Дерев’янченка, то українець дуже хотів бою проти того ж Головкіна після того, як у останнього зірвався реванш проти Канело Альвареса. Однак, казахстанець вирішив битися з Ванесом Мартіросяном, а українцеві випав шанс перевірити себе в бою з Джейкобсом. 

Дерев’янченко професійну кар’єру в США почав у 2014-му році. За цей час він провів 12 боїв, всі виграв, 10 із них — нокаутом. Останнім суперником українця був Дашон Джонсон, який у шостому раунді відмовився продовжувати поєдинок.

Експерти букмекерських контор в цьому бою більше вірять в перемогу Джейкобса — такий результат оцінюється коефіцієнтом 1.44. Що стосується українця, то на нього коефіцієнт — 2.75. Крім того, аналітики більш схильні до того, що нокауту в цьому поєдинку не буде і він пройде всі 12 раундів. 

Прогноз редакції — перемога Джейкобса за очками