Полтавська Ворскла в гостях у Баку зіграє проти Карабаху в рамках 3-го раунду групового етапу Ліги Європи.

Турнірне становище

Після двох турів Карабах і Ворскла не мають у своєму активі жодного набраного очка. Нагадаємо, в минулому раунді полтавчани на своєму полі поступилися Спортігнгу — 1:2, а футболісти Карабаха вдома капітулювали перед Арсеналом — 0:3.

Останні матчі

Карабах напередодні провів матч у своїй внутрішній першості, в якому поступився вдома Сабаїлу з рахунком 0:3. У свою чергу, Ворскла вдома з мінімальним рахунком програла київському Динамо.

Читай також: Ворскла в Лиге Европы 2018/2019. Расписание игр (Арсенал, Спортинг, Карабах)

Очні зустрічі

В своїй історії ці команди зустрічалися один раз в 1991-му році в рамках Другої ліги СРСР. Цей матч завершився мінімальною перемогою Ворскли. А другий поєдинок так і не відбувся, так як Союз розвалився і чемпіонат ніхто не догравав.

Травми і дискваліфікації

Господарям у цій грі не зможе допомогти Герьє, який не залікував травму плеча. Також під питанням участь в поєдинку іспанця Кінтана и Садигова. У Ворслки відновлення продовжують Кобахідзе, Кадимян і Васін, може не зіграти також Артур.

Букмекери

Букмекерські контори не вірять в успіх команди Сачка в цій грі. На перемогу Ворскли БК 1хбет виставила коефіцієнт 5.85, в той час, як успіх Карабаху оцінюється у 1.73, а нічия — в 3.64.

Прогноз редакції — 1:0