Київське Динамо в матчі 13-го туру поступилося ФК Львів на своєму полі з мінімальним рахунком. На фоні здавалося героїчної перемоги у меншості над Ренном у Лізі Європи і майбутнього українського класико з Шахтарем в чемпіонаті — результат не дуже позитивний.

Причин у цієї поразки може буди декілька. Перша — банальна. На фоні вдалого французького єврокубкового виїзду команда Хацкевича просто недооцінила суперника. Або і взагалі, ще не відійшла від святкування минулої перемоги. Хоча, сам Хацкевич після гри запевнив, що ніяких святкувань не було і з мотивацією у команди все добре.

Інша причина — чисто тренерська. Білоруський фахівець після важкої гри в ЛЄ вирішив провести необхідну ротацію, поставивши не тих футболістів. І пасивна гра в першій половині зустрічі це продемонструвала.

Зрозуміло було, що Львів цей матч гратиме від «автобуса» з надією на виходи в контратаку. Так це у підсумку і сталося. Але чому тоді тренерський штаб киян поставив на допомогу Вербичу на вістря атаки Че Че, Сидорчука та Шепелєва, які не відзначаються вмінням «розкривати» щільну оборону суперника.

Читай також: Динамо — ФК Львів (28 жовтня 2018) — відео матчу

Також питання до тренерського штабу, чому команда почала більш-менш предметно діяти навіть не після пропущеного м’яча, а тільки після перерви. А першу половину провела пасивно в атаці, та ще й проспала контратаку Львова.

Юрій Бакалов свідомо в цій грі пожертвував атакою на благо оборони. В другому таймі Львів відверто діяв на утримання результату і перейшов на половину поля суперника всього декілька разів.

А у киян, схоже, не було чіткого плану на гру. І навіть в перерві тренерські корективи не змогли реанімувати команду. Динамо намагалося розкрити оборону суперника за рахунок футболістів, які не вміють цього робити. І не шукало альтернативних варіантів. Наприклад, чому було не спробувати зробити ставку на потужні удари здалеку? Сидорчук і Циганков спробували декілька разів це зробити, проте лише покращили таким чином статистику команди.

У сухому підсумку, Динамо перед грою з Шахтарем поступається супернику в таблиці вже у 5 очок. Звичайно, можна говорити, що Хацкевича міняти не можна, він Фонсеці не програв жодного разу і тому подібне. Але на фоні таких результатів команди схожу сенсацію можуть створити не лише гірники, а і той же скромний Минай в кубковій грі за декілька днів.