Усик розповів, як сильно він любить Україну

0
191

Олександр Усик не кричить на кожному кроці про патріотизм а мовчки робить свою роботу.

Про це він заявив у коментарі Експресу, розповідаючи про бій проти Мурата Гассієва.

«Я не мав великого бажання боксувати в Росії. Але вибір був такий: або їду на бій до Москви й отримую шанс стати абсолютним чемпіоном світу, або не їду та втрачаю будь-яку можливість вибороти пояси. Я вирішив використати шанс.

Про критику знаю. Та мені байдуже на таке. Я поїхав до Москви, щоби стати абсолютним чемпіоном світу. Знаєте, коли Україна заживе добре? Коли кожен чесно та якісно виконуватиме свою роботу. Я поїхав до Росії та совісно виконав свою роботу. Нехай чітко виконують свої функції ті люди, які мене критикують. Совість у мене чиста. Я виграв під синьо-жовтим прапором. Дуже люблю рідну Україну. Але про це ніколи не кричу, а мовчки виконую свою місію.

ій проти Мурата Гассієва був найемоційнішим у моїй кар’єрі. Поєдинки на професійному рингу значно напруженіші, аніж на аматорському. Вони значно рейтинговіші. Ми відчуваємо, що на нас дивиться кількамільйонна аудиторія глядачів. Відповідальність неймовірно велика.

Ніч перед боєм у Москві спав спокійно. Перед сном помолився і заснув. А от після перемоги з моєю нервовою системою відбувалося щось незрозуміле. Довго не міг заспокоїтися», — сказав Усик.

Читайте також: Усик двічі потрапив в номінацію «Подія року» за версією WBC