Один з майбутніх трансляторів в Україні матчів чемпіонату світу-2022 зробив повідомлення щодо розподілу показів поєдинків.

Як відомо, трансляторами матчів ЧС-2022 в Україні стали «Суспільне» та MEGOGO. На офіційному сайті «Суспільного мовлення» з’явилась інформація щодо того, як будуть показувати континентальну першість.

Так, MEGOGO є ліцензійним транслятором та покаже усі 64 поєдинки в прямому етері. «Суспільне», яке є офіційним транслятором змагань покаже 46 матчів наживо, а решту 18 – у повторі. Крім показу поєдинків, на платформах «Суспільного» та MEGOGO виходитиме додатковий контент.

На сайті «Суспільне Спорт» можна переглянути прямі трансляції та повтори матчів, найкращі моменти матчів, усі новини з Катару та ексклюзивні матеріали з місця подій. На YouTube-каналі – найкращі моменти матчів, щоденний дайджест головних подій дня, репортажі з Катару. Місцеві телеканали «Суспільного» покажуть прямі трансляції та повтори матчів, інформаційно-аналітичні студії про ключові події ЧС-2022. А на Радіо «Промінь» будуть прямі трансляції обраних матчів та студії-обговорення цих поєдинків, а також програма «Футбольний кАтарсис».

ЧС-2022 стартує вже 20 листопада матчем між Катаром, господарем турніру, й Еквадором. Фінал відбудеться 18 грудня.