Відомий захисник Маріуполя Давид «Хімік» Касаткін розповів, як ставиться до топових українських боксерів Олександра Усика та Василя Ломаченка.

«До Ломаченка максимально погано ставлюся. До Усика 50 на 50. Я з людьми деякими поспілкувався, то вони про Усика дуже добре відгукуються. Тому до нього у мене ставлення змінилося трохи на краще. Якщо ми зустрінемося і якось зможемо поспілкуватися – думка може й повністю змінитись.

У Васі взагалі немає шансів мене переконати. Чому так? Ну, може, він неправильно висловлювався, і я це сприйняв якось неправильно, але останнє, що було – це те, що він виклав до себе відео російського спецназу в Instagram, воно у нього досі є, і написав: «Усі ми брати». У мене на той момент загинуло вже багато товаришів на війні, і я не зрозумів цього відео.

Цей російський спецназ зараз вбиває наших хлопців на передовий, а він пише, що ми брати, і це все політика. Окей, якщо це політика, то нехай вони не воюють. Тому в мене склалася дуже негативна думка про Ломаченка, я і цькував його з перших днів, як він виклав це відео», – сказав «Хімік» в інтер’ю на Ютуб-каналі Бомбардир.

Нагадаємо, азовець Давид Касаткін до останнього героїчно захищав Маріуполь від навали російської орди і вийшов у полон разом із побратимами у середині травня. Додому повернувся під час масштабного обміну 21 вересня.