Промоутер українського чемпіона світу Олександра Усика Олександр Красюк розповів про переговори щодо бою з британцем Тайсоном Ф’юрі.

За його словами, ще до реваншу з Ентоні Джошуа він контактував із представниками Ф’юрі.

«У нас було все організовано. Це були переговори не з Ф’юрі, не з його командою. Це були переговори із саудитами. Коли ми організовували реванш із Джошуа в Саудівській Аравії, ми дали добро, що в грудні проведемо поєдинок із Ф’юрі. Ми підписали папір». , поставили підписи.Повністю узгодили це питання.

Але у зв’язку з тим, що поєдинок із Джошуа відбувся на один місяць пізніше – він повністю зруйнував усі наші підготовчі графіки. У тому числі відновлювальні графіки та все нові. Тому це була наша ініціатива – відсунути поєдинок із грудня на лютий

З іншого боку, за тією інформацією, яку я маю — Ф’юрі в проміжку все одно збирався провести поєдинок. Бо для нього це важливо. Не тому, щоб підготуватися до Усіка, а тому, щоб скинути іржу, відчує ринг. Він вийде на арену, себе сам заведе і повернеться до тренувального табору для підготовки до Усіка. Принаймні так він собі це бачить. Він вважає, що це додасть йому моральної впевненості у такому поєдинку. Тому що рік тому Ф’юрі відмовився від такого шансу», — сказав Красюк.