Наставник київського Динамо поділився думками після впевненої перемоги його команди над Олександрією – 3:1.

«Важливі три очки для нас. Нарешті ми повернулися додому, тренуємось і граємо на своєму полі, у приємніших умовах, без переїздів. Я радий перемозі, бо ми грали сьогодні проти суперника, який показує дуже добрий футбол.

Були високі швидкості, гарна гра з обох сторін. Дивує, що наші колишні гравці зазвичай виходять із подвійною енергією. Бажають довести, на що здатні у матчі проти своєї команди. Я вітаю Шулянського із забитим голом, він був наполегливим і заслужив його», – цитують Луческу на офіційному сайті Динамо.

Додамо, що саме Артем Шулянський забив гол престижу, відзначившись вже у компенсований час. Зараз Олександрія перебуває на 4 сходинці в УПЛ (20 очок). «Біло-сині» на крок позаду – у них 19 пунктів.

Також Луческу пояснив відсутність у воротах Георгія Бущана: «Георгію рано було виходити на поле у ​​матчі з Фенербахче. Він повернувся з таким ентузіазмом та бажанням, що я його поставив до складу. Але він не був готовий. Бущану потрібен був час. Можливо, під час наступного поєдинку він зіграє».