Український боксер Сергій Богачук вважає недоречною критику на адресу Олександра Усика за спільну фотографію із росіянином Сергієм Ковальовим.

«Ситуація: підходить Ковальов до Усіка — вони зустрілися в таборі. Вони зустрілися в першу чергу як боксери. Якщо Ковальов підійшов сфотографуватися або хтось запропонував їх сфотографувати, то хіба Усік буде тікати? Якщо він почне тікати, то Ковальов скаже: «Саня , Ти що, приколюєшся? Ми ж насамперед боксери, друзі, які тривалий час спілкувалися. По-друге, я не підтримую все те, що відбувається.

Я не вважаю, що це зрада. Це — дебілізм. Просто люди роздмухують із нічого, замість того, щоб, навпаки, сказати Вусику дякую за те, що він робить для України, піднімає прапор, мотивує Україну, допомагає військовим, постійно в Україні та підтримує її з усіх боків. Натомість вони його критикують, шукають зачіпки, що він із кимось сфотографувався. Це — дебілізм. Вважаю, що це ненормально.

З його можливостями він міг зібрати манатки, виїхати в хорошу країну і нормально почуватися. Але він постійно повертається в Україну і наражає своє життя на небезпеку. Я знаю, що він їздить до хлопців, допомагає нашим військовим. Він ризикує своїм життям, повертається, допомагає», — сказав Богачук в інтерв’ю ютуб-каналу ОДНІЄЮ ЛІВОЮ.