Голова промоутерської компанії Matchroom Boxing Едді Хірн розповів про можливий розвиток подій навколо потенційного бою між чемпіоном WBA, WBO та IBF у надважкій вазі Олександром Усиком (20-0, 13 КО) та володарем поясу WBC Тайсоном Ф’юрі (32-0-1, 23) ) після призначення Філіпа Хрговича (15-0, 12 KO) обов’язковим претендентом на пояс IBF.

«Безумовно, команди Усика та Ф’юрі зроблять усе можливе, щоб зараз уникнути Філіпа Хрговича, оскільки вони хочуть влаштувати великий бій. Для нас це складно, оскільки, звичайно, нам потрібно зробити роботу для Хрговича. Але ми також добре знаємо команду в Саудівській Аравії. Вони дуже старанно працюватимуть, щоб влаштувати бій за звання абсолютного чемпіона. Я розмовляв із ними, і, звичайно, вони стурбовані.

Мегафайт Усика та Ф’юрі може зірватися: відома причина
Читайте також:
Мегафайт Усика та Ф’юрі може зірватися: відома причина
Я впевнений, що цей бій є дуже важливим для боксу, але в той же час Філіп Хргович – обов’язковий претендент. Я переконаний, що буде рішення. І ми також говоримо про хронологію подій. Ймовірно, ще є обов’язковий захист WBA за участю Даніеля Дюбуа.

Таке трапляється, коли відбуваються уніфікації та бої за звання абсолютного чемпіона. Але я впевнений, що ми спрацюємося», – сказав Хірн в інтерв’ю ютуб-каналу Matchroom Boxing.