Філіп Хргович, обов’язковий претендент на чемпіонський пояс IBF Олександра Усика, не збирається давати українцю відстрочку на поєдинок з володарем останнього титулу WBC Тайсоном Ф’юрі.

«Ми отримали електронного листа від IBF, в якому йдеться: «Починайте переговори про бій Хрговича проти Усика». У IBF є правило, згідно з яким ти можеш одразу ж почати промоутерські торги, якщо не хочеш вести переговори. Ми попросили про це. Ми сказали, що не хочемо вести переговори.

Це запит Хрговича, і, звичайно ж, ми партнери з ним і Калле Зауерландом. Я б хотів, щоб бій пішов на промоутерські торги. Ми бажаємо визначити дату торгів за цей поєдинок.

Наше завдання для Філіпа Хрговича – домогтися цього бою якомога швидше. З іншого боку, ми є хорошими друзями з принцом Халідом і Саудівською Аравією. Він дуже старанно працював, щоб організувати бій за звання абсолютного чемпіона між Усиком та Ф’юрі», – цитує промоутера хорвата Едді Хірна Boxing News 24.

Додамо, Тайсон Ф’юрі може не дочекатись на бій з Олександром Усиком. Раніше чемпіон за версією WBC кілька разів оголошував про завершення кар’єри.