Президенту УАФ Андрію Павелку та Генеральному секретарю української асоціації Юрію Запісоцькому 25 листопада обиратимуть міру запобіжного заходу.

Про це повідомив журналіст Костянтин Андріюк. Також він отримав інформацію про те, що юристи УАФ хочуть перекласти всю відповідальність з президента асоціації на першого віцепрезидента УАФ Вадима Костюченка.

«Сьогодні о 10:00 Печерський суд Києва обиратиме міру запобіжного заходу для генсека УАФ Юрія Запісоцького. Об 11:00 – для голови УАФ Андрія Павелка.

З дуже достеменних джерел маю неймовірну інформацію. Ризикну оприлюднити, побачимо чи справдиться вона сьогодні.

Отже, юристи УАФ вигадали цікаву схему. Мовляв, коли Запісоцький підписував папери про завод, офшори, кошти – обов’язки керівника УАФ виконував… Вадим Костюченко. Мета цієї схеми – вивести Павелка з-під удару і повісити весь кримінал на Костюченка.

Зараз УАФ по суті робить фальсифікацію. Є інфа, що вони зробили нове кліше для печатки. Щоб зробити наказ про відрядження Павелка за кордон тим числом, коли він реально був у відрядженні за кордоном і тоді його обов’язки виконував 1-й віце-президент УАФ Костюченко.

Цікаво, а сам Вадим Костюченко в курсі цих схематозів і чи готовий він піти за грати?

Так це чи ні, можемо дізнатися вже сьогодні, починаючи від 11:00», – написав Андріюк.