Олексій Люндовський, агент форварда СК Дніпро-1 та збірної України Артема Довбика, прокоментував чутки про трансфер 25-річного футболіста.

«Клуби Серії А повернулись до трансферу Довбика? Я трохи здивований, чому інформація з’явилася саме зараз, кому це вигідно та чому називаються саме такі суми, а не інші.

Давайте розбиратися. Клуби не поверталися до переговорів, бо з них не виходили. Серйозний трансфер – це постійна робота. Контакти із закордонними клубами у нас не припинялися, всі клуби, які фігурували у ЗМІ, продовжують спостерігати за Довбиком та вести роботу з підготовки трансферу.

Був інший момент у цих кількох повідомленнях, які здивували. Сума трансферу. Ви бачили, що фігурувало 7-8 млн євро. На таку суму зараз СК Дніпро-1 навіть не дивитиметься. Я просто нагадаю, що ще влітку, коли Довбик був без ігрової практики, за нього офіційно пропонували 10 мільйонів, адже тоді у багатьох були сумніви, як вийде Артем після вимушеної перерви та травми, як швидко зможе собі повернути тонус.

Зараз, коли він знову найкращий бомбардир УПЛ після осінньої частини сезону, та ще й підкріпив це результативністю в єврокубках, його ціна явно буде вищою, ніж улітку. Які 7-8 мільйонів?», – розповів Люндовський.