Чемпіон світу за версією WBC у суперважкій вазі британець Тайсон Ф’юрі  заявляє, що важко сказати, коли відбудеться його поєдинок з володарем титулів WBA, WBO та IBF українцем Олександром Усиком. За словами Ф’юрі, він не дуже засмутиться, якщо цей бій взагалі не відбудеться.

«Я не надто впевнений у цьому поєдинку. До того ж, я не сильно втручаюся у справи промоутерів, коли йдуть переговори щодо організації бою. Зараз все, що я можу зробити для того, щоб цей поєдинок відбувся, то це увійти в ринг і перемогти Дерека Чісора.

Я не знаю. Може статися що завгодно. Я можу отримати травму або ще щось станеться. Ми не можемо порахувати курчат до того, як вони вилупляться. Ніхто нічого не може гарантувати. Що буде те й буде.

Якщо на те воля Божа, що я наступного року поборюся з Усиком за титул безперечного чемпіона в Саудівській Аравії і виграю його, значить так і буде. Якщо ні, наш бій не відбудеться, то я не плакатиму над пролитим молоком. Якщо поєдинок не відбудеться, я просто продовжу свою кар’єру та своє життя», — сказав Ф’юрі.

Нагадаємо, раніше Боб Арум, співпромоутер Тайсона Ф’юрі, назвав єдину причину, чому бій між його підопічним та Олександром Усиком може не відбутися.