На чемпіонаті світу у Катарі завершився груповий раунд.

Першою гарантувала собі участь у 1/8 фіналу ЧС-2022 збірна Франції, яка здобула дві перемоги у двох стартових турах групи D.

Слідом учасником 1/8 фіналу стала збірна Бразилії, яка також набрала 6 очок після двох турів у групі G, перемігши Сербію (2:0) та Швейцарію (1:0).

Третій учасник плей-офф зараз – команда Португалії. У команди Фернанду Сантуша 6 очок у групі H після перемог над Ганою (3:2) та Уругваєм (2:0).

У вівторок, 29 листопада, до 1/8 фіналу вийшли збірні Нідерландів та Сенегалу, які обіграли Катар (2:0) та Еквадор (2:1) відповідно. Нідерландці стали першими у групі A з 7 очками, сенегальці набрали 6 балів та посіли друге місце.

Слідом за учасниками плей-офф стали збірні Англії та США. Англійці перемогли Уельс (3:0) і стали першими у групі B із 7 очками. Американська команда стала другою у цьому квартеті, перемігши Іран (1:0) та набравши 5 балів.

30 листопада з групи C у плей-офф вийшли Аргентина, яка посіла перше місце, і Польща, яка випередила Мексику за найкращою різницею голів. З групи D до Франції приєдналася Австралія, яка стала другою у квартеті.

1 грудня список учасників плей-офф поповнився збірною Марокко, яка виграла групу F, випередивши Хорватію та Бельгію. Хорвати пробилися до 1/8 фіналу з другого місця. З групи E до 1/8 фіналу вийшли Японія та Іспанія, Німеччина та Коста-Ріка залишають турнір.

У групі H путівки до плей-офф вибороли збірна Португалії, яка посіла перше місце, та збірна Південної Кореї, яка фінішувала другою. Вибули з боротьби Уругвай та Гана. Останньою до 1/8 фіналу з 2-го місця у групі G, переможцем якої стала Бразилія, пробилася збірна Швейцарії.