Українські Телеграм-канали активно розігнали інформацію про те, що у 1-го віце-президента Української асоціації футболу Алана Плієва нібито є російський паспорт, а також він є фігурантом кримінальної справи про групове зґвалтування.

Пізніше про це написав активіст Костянтин Андріюк, перепостивши фотографії та дані з інших каналів.

У повідомленні вказано, що російський паспорт топ-чиновника УАФ дійсний досі. Там же було опубліковано і фотографії.

Сам же Плієв уже встиг заявити, що через адвокатів намагатиметься покарати всіх, хто причетний до цього фейку. За його словами, російський паспорт він спалив ще 2014 року, а отримував його зовсім не він.

«Продовжують свою роботу фахівці з чорнухи, а деякі з них не витримали режиму секретності і вже самі вилізли на світ.

1. Російський паспорт на моє ім’я у природі не існує. Він був спалений мною особисто у 2014 році. Обставини його одержання чисто побутові та пов’язані з розлученням. Його отримував мій дід. Я навіть не ставив у ньому свого підпису.

2. Ніколи цей шматок паперу не був використаний мною для посвідчення моєї особи при перетині кордону або за будь-яких інших обставин.

3. Із заявою про анулювання «документу» я звертався до консульства, але оскільки не пройшов у РФ військову службу, то отримав відмову. Після повторного звернення відповіді не одержав досі.

4. Вина моя тільки в тому, що будучи емоційною людиною і знищивши цей «документ» одного вечора разом зі своїми побратимами, я на цьому поставив крапку. Більше з російськими органами спілкуватися не намагався, бо вважав це за приниження. А країну-окупанта я ненавиджу всією люттю, яка тільки може вміститися в людині», — написав він у Фейсбуці.