Легендарний британський боксер Леннокс Льюїс розповів, кого вважає фаворитом у поєдинку між володарем поясу WBC у суперважкій вазі Тайсоном Ф’юрі та чемпіоном WBA, WBO та IBF Олександро Усиком.

Як відомо, боксери можуть вийти у ринг уже на початку наступного року. На коні стоятиме титул абсолютного чемпіона світу.

На думку Льюїса, шансів на перемогу більше саме у британця.

«Усика не можна недооцінювати. Він є абсолютним чемпіоном світу на одну вагову категорію нижче. Він не програвав. Коли Усик готується до бою, це має на увазі психологічну та фізичну залученість.

Це буде чудовий бій. Усик не вийде туди, щоб програти, він спробує перемогти. Він зробить заради перемоги все, що в його силах. Я вважаю, що це буде чудовий поєдинок, бо Усик битиметься проти іншого суперника. Він вийде не проти хлопця зростом 204 сантиметри, а проти бійця зростом 210 сантиметрів, який боксує одночасно як правша та шульга, дуже добре пересувається рингом.

Я постійно кажу, що добрий великий боєць завжди переможе хорошого маленького бійця. Тому ось що ми маємо», – сказав Льюїс.