Менеджер британського боксера Ентоні Джошуа Едді Хірн розповів про те, хто на його думку вийде переможцем у поєдинку між Олександром Усиком (20-0, 13 KO) та Тайсоном Ф’юрі (33-0-1, 24 KO).

За словами Хірна, Ф’юрі перевершує українця за габаритами, і попереду вболівальників буде чудове видовище. Промоутер вважає, що його співвітчизник все ж таки переможе українця за рахунок своїх розмірів.

«Якщо подивитися на габарити Ф’юрі, то він дуже гарний. Тайсон і Олександр – два фантастичні боксерські розуми. Вважаю, що це буде захоплюючий поєдинок. Битимуться два контрпанчери. Це буде дуже цікавий бій для фанів боксу.

Потрібно поставити на Тайсона Ф’юрі через його габарити. Я думаю, що хороший великий боєць завжди переможе хорошого маленького бійця. Вони обидва елітні бійці, у них дуже хороша техніка, приголомшливий боксерський інтелект. Тож у цьому плані я ставлю їх на один рівень. В обох гарний «двигун». В Усику він просто неймовірний. Але я віддаю перевагу Ф’юрі через його габарити», – сказав Хірн у коментарі для Fightnews.