Олександр Красюк, промоутер чемпіона світу за версіями WBA, WBO та IBF у надважкій вазі Олександра Усика, вважає, що для перемоги над володарем титулу WBC Тайсоном Ф’юрі його підопічному потрібно робити все те саме, що й у всіх останніх боях.

«Він повинен зробити те саме, що робив у десяти своїх останніх боях. Йому треба бути швидким на ногах, викинути майже тисячу ударів за 12 раундів і напрацювати на перемогу по очках. Якщо він наблизиться до нокауту, то використовує цю можливість, наче дикий хижак, це у нього в крові, але це ніколи не було його головною метою.

Усик виходить на ринг, щоб після бою підняли його руку. Його турбує лише це. Він б’ється згідно з планом. Кут Усіка дає йому дисципліну, каже, як треба це робити. Йому потрібно лише виконувати вимоги кута.

Я не думаю, що питання у тому, що Усик має робити на рингу. Питання в тому, що йому потрібно зробити у тренувальному таборі. Коли Олександр проходить 12 тижнів важкої роботи, пекла, він підходить до бою дуже впевненим. Його не хвилює, що думає він і що думають інші. Він турбується про свою мету і те, що має зробити на рингу. Тож нічого складного щодо плану на бій. Але психологічні ігри перед поєдинком можуть відіграти важливу роль, — сказав Красюк в інтерв’ю YouTube-каналу BT Sport Boxing.