Відомий британський тренер Баррі МакГіган поділився своєю думкою щодо поєдинку за титул безперечного чемпіона світу в суперважкій вазі між його співвітчизником Тайсоном Ф’юрі та українцем Олександром Усиком.

«Дати немає, але багато позитивних відгуків з таборів Тайсона Ф’юрі та Олександра Усика, які вказують, що ми побачимо об’єднавчий бій у надважкій вазі на початку наступного року. Це відмінне протистояння і воно ближче, ніж багато хто собі уявляє.

Я не впевнений, що Ф’юрі є тим бійцем, яким був раніше. Я ґрунтуюсь на останньому його виступі у бою з Дереком Чісорою. Дерек міцний боєць. Звичайно, Тайсон піддавлював його, але не хотів убивати.

Перед поєдинком з Усиком він має стати легшим мінімум на 10 фунтів, щоб бути спритним. Це йому потрібно. Готуючись до боїв з Джошуа, Усик провів спаринги з чотирма чи п’ятьма великими хлопцями та побив їх. До того ж ми вагу бачили два поєдинки Усика проти Джошуа. Розмір йому не має значення. Думаю, у нього дуже добрі шанси. Якщо Ф’юрі не зможе вдарити його джебом, то потім йому снитиметься кошмари», — сказав тренер.