За версією британського видання The Sun саме українець Олександр Усик у 2022 році заслужив звання найкращого боксера у світі незалежно від вагової категорії. У рейтингу він обійшов навіть британця Тайсона Ф’юрі.

Перемога над Ентоні Джошуа дозволила українському боксеру Олександру Усику стати найкращим боксером у світі за версією видання The Sun. Британці саме нашого співвітчизника визнали сильнішим, ніж навіть Тайсон Ф’юрі, з яким у нього запланований поєдинок наступного року.

Своє рішення поставити саме Усика, а не Ф’юрі, на 1 місце в рейтингу представники The Sun пояснили тим, що він зумів переконати навіть найкритичніших експертів, що може битися з представниками суперхевівейту і перемагати їх. Йдеться про його 2-х поєдинкове протистояння з британцем Ентоні Джошуа, якого український боксер двічі переміг. Що цікаво, екс-суперник Усика не потрапив навіть у топ-10.

Ще один відомий британець-супертяж Тайсон Ф’юрі став другим, незважаючи на 2 успішно проведені поєдинки у році, що минає. Він встиг зустрітися на рингу з Ділліаном Уайтом і Дереком Чісорою, і обидва рази став переможцем.