Катерина та Олександр Усик народилися у Сімферополі, Крим, Україна, і їм важко далася окупація рідного дому. Важко було ухвалити рішення про переїзд, і важко довго не бачити сім’ю, яка залишилася на півострові.

У Криму український боксер жив навіть після його окупації в 2014 році, зважившись на переїзд лише через кілька років. Однак він досі не втрачає надії повернутися додому – до українського Сімферополя.

Сьогодні в Інстаграм-сторіз дружини боксера з’явилися несподівані фото, зроблені у їхньому рідному місті Сімферополі. На фото Катерина позує у тренчі, тримаючи на руках собаку, а за її спиною можна побачити Чорне море. На іншому знімку разом із Катею з’явився і її чоловік.

Найімовірніше, що це архівні фото, адже Олександр Усик активно захищає Україну, і навіть стояв у лавах територіальної оборони Києва на самому початку повномасштабного вторгнення. До того ж на фото у спортсмена зовсім інша зачіска, ніж зараз – поголений оселедець.Фото із Криму: Олександр Усик разом із дружиною заінтригували кадрами з Євпаторії

На фото дружина боксера поставила позначку «Євпаторія» та додала емодзі у вигляді карти України у кольорах синьо-жовтого кольору.

Протягом усіх 8 років журналісти намагалися добитися від Олександра Усика відповіді на запитання: «чий Крим», і лише нещодавно його дружина сказала правду.