Боксерські рукавички з автографом чемпіона світу за версією WBA у найлегшій ваговій категорії Артема Далакяна виставили на благодійний аукціон. На ньому збирають кошти на машину швидкої допомоги для захисників України.

Благодійний аукціон проводять Sport&Business Club Ukraine спільно з благодійною організацією B42KON. Їх мета – зібрати 430 тисяч гривень на машину швидкої допомоги для захисників України. На благодійних аукціонах виставляють різні спортивні артефакти. Наразі зібрано близько 29,5 тисяч гривень та 1400 доларів.

Новий лот на благодійному аукціоні – боксерські рукавички з автографом чемпіона світу за версією WBA у найлегшій ваговій категорії Артема Далакяна, боксера компанії Union Boxing Promotion, який вже п’ять разів захистив титул, та підписом Майкла Баффера – легендарного ринг-анонсера, відомого за фразою «Let’s get ready to rumble!».

Лот передали президент компанії Union Boxing Promotion Юрій Рубан, який також залишив свій автограф на одній з рукавичок, та віцепрезидент Дмитро Єлисєєв.

Аби взяти участь в аукціоні, слід перейти за посиланням та зробити ставку, більше за поточну. Мінімальний крок підвищення – 1000 гривень.

Взяти участь в аукціоні можна до 21:00 11 листопада.