Чемпіон світу за версією WBC у суперважкому дивізіоні британець Тайсон Ф’юрі (33-0-1, 24 КО) пояснив, чому його співвітчизника Ентоні Джошуа (24-3, 22 КО) та українця титулів WBA, IBF, IBO та WBO Олександра Усика (20 -0, 13 КО) не можна порівнювати з ним.

«Інші хлопці ходили у підгузках, коли я вже думав про бій із Кличком. Про них навіть ніхто не знав. Усик? Коли він став фахівцем? А Джошуа? У 2012 чи 2013 році? Далеко після Олімпійських ігор 2012 року. Тож коли вони все ще боксували в аматорських командах, я вже був у п’ятірці найкращих. Тоді я бився проти чемпіона світу Стіва Каннінгема в Madison Square Garden, а ці хлопці стрибали по рингу в жилетах. Тож вони ніколи не були для мене навіть у думках у процесі. Навіть коли Джошуа вийшов на передній план, про Усика ніхто не знав.

Звідки він узявся? Раптом у нас з’явився цей український хлопець, який піднявся у вазі, побив Джошуа та отримав зізнання. Усик – гідний суперник, але п’ять років тому вони були ніким. Про них навіть ніхто не думав»