Френк Уоррен, співпромоутер чемпіона світу за версією WBC у суперважкій вазі Тайсона Ф’юрі, нахвалює майбутній бій підопічного з володарем титулів WBA, WBO та IBF Олександром Усиком.

«Це буде найбільший, найприбутковіший для обох бійців і, мабуть, для нас, промоутерів, поєдинок. Тайсон — головна зірка у боксі. Він продав 154 тисячі квитків у своїх двох останніх боях. Ф’юрі — найбільша шишка тут.

Я очікую, що це буде величезна подія, тому що в особі Усика він отримає якісного суперника, бійця із трьома титулами. У Великій Британії всі однозначно знають Усика, оскільки бачили, як він двічі знищив Джошуа. Не забувайте, що Ентоні був великим фаворитом перед першим боєм, але хлопець повністю зробив свою справу. І Усик досяг успіху в першій важкій вазі. Він непереможений, відмінний боксер, який виходить на поєдинок з іншим відмінним боксером, якого особисто я вважаю найкращим бійцем свого покоління.

Для мене це бій, що інтригує. Обидва мають фантастичні навички, відмінно боксують, обидва гарні панчери. Це буде дуже хороший поєдинок для глядачів», — сказав Воррен в інтерв’ю YouTube-каналу iFL TV.