Чемпіон WBC у важкій вазі Тайсон Ф’юрі поділився очікуваннями від бою з чемпіоном WBA, WBO та IBF Олександром Усиком.

«У нас найкращі вболівальники у світі, і якщо ви хочете побачити справжній боксерський поєдинок, ви захочете зробити це вдома на стадіоні в Англії. В ідеалі я бився з Усиком на «Уемблі», це величезний бій тут, але мої промоутери Френк Уоррен і Боб Арум зацікавилися Близьким Сходом.

Так що ми чекаємо, коли надійде пропозиція, якщо надійде, то надійде, а якщо ні, то ні, тож незаперечний чемпіон світу у важкій вазі, останнім володарем якого був Леннокс [Льюїс], може побитися у Великій Британії або на Сході.

У нас є можливість у найкоротший термін провести цей захід, а чому у найкоротший термін? Є мільйон санкціонуючих організацій, тож Усика змусять битися з його претендентами. Якщо наш бій не буде організовано раніше, то не буде організовано взагалі.

Коли я дістануся до Усика, він буде розчавлений. Що про Джойса? Так, він з’явився з нізвідки, великий Джо Джойс «Джаггернаут», він пройшов свій шлях нагору, і тепер він дуже високо котирується у всіх організаціях, і у нього також відчинені двері, і він дуже жорсткий суперник. Він справжній виклик для будь-кого.

Але я намагатимусь з усіх сил, щоб провести бій з Усиком за абсолютне чемпіонство, це бій, який він хоче, так він каже, і я хочу. Ми знову поставимо все на кін і побачимо, хто переможе.

Я не думаю, що він досить великий і сильний, щоб витримати удари, і він природний легковаговик, коли ми обидва були молодші, в любителів, Усик був у середній вазі, в той час як я був важкоатлетом і важив 110 кілограмів.

Це виклик, але він буде тікати, як маленький бовдур, усю ніч. А я полюватиму за ним, і коли він потрапить мені в руки, він буде роздавлений», – сказав Ф’юрі.