Евандер Холіфілд, що був абсолютним чемпіоном світу у двох вагових категоріях, гадає, що Олександру Усику під силу повторити його досягнення.

«Я пам’ятаю, як Усик сказав мені, що зробить те ж, що зробив я. І він вже майже цього досяг. Чи буде він битися з Ф’юрі? Звичайно. Коли я дивлюся на цей поєдинок. Обидва – хороші бійці. У меншого бійця швидші руки. Якщо більший боєць не змусить меншого битися так само як він, то менший виграє. Це одна з причин, чому я піднявся у вищий дивізіон. Бо я зрозумів, що я швидший за них всіх.

Звичайно, велика різниця у зрості важить багато. У мій час таких велетнів називали незграбними. Але зараз ці гіганти – у них є ритм, баланс, є все, що й у менших бійців. Так що стало важче. Боксери займаються з ранніх років, навчаються змалечку. А спорт залишився тим самим», – заявив Холіфілд у інтерв’ю iFL TV.

Нагадаємо, Усик уже був абсолютним чемпіоном світу у першій важкій вазі. Аби повторити те саме в суперважкому дивізіоні, Олександру необхідно перемогти Тайсона Ф’юрі.