Відомий британський ветеран боксу Карл Фроч впевнений, що володар титулу WBC у надважкій вазі Тайсон Ф’юрі переможе чемпіона WBA, WBO та IBF Олександра Усика вісім разів із десяти.

«Ніхто не досить хороший, щоб перемогти Тайсона Ф’юрі. Усик досить хороший, щоб впоратися з будь-яким. У його найкращий вечір до цього списку входить і Ф’юрі, але потрібно, щоб Тайсон провів дуже поганий бій. Усику необхідно бути феноменальним. У бою з Джошуа він не видав потужної кінцівки, але Олександр розгорнув перебіг подій, коли він мав поганий раунд, змінив це і зробив те, що потрібно було зробити для перемоги, але він більше не молодий хлопець.

Це 12-раундовий бій. Тайсон Ф’юрі навалюватиметься на нього, триматиме його на дистанції, завдаватиме ударів. Він робитиме те, що робить завжди.

Я не думаю, що Усик досить великий для Тайсона Ф’юрі. Як на мене, він може перемогти будь-кого. Але я вважаю, що якщо Усик проведе з Ф’юрі десять боїв, то програє вісім разів. Якщо цей бій відбудеться, а я на це сподіваюся, то гадаю, що Ф’юрі виявиться переможцем», — сказав Фроч в інтерв’ю YouTube-каналу Boxing UK.