Бій володаря поясу WBC у хевівейті Тайсона Ф’юрі з чемпіоном світу за іншими версіями, українцем Олександром Усиком, може відбутися вже найближчими місяцями.

Коли і де бій

Очікується, що зустріч зіркових боксерів відбудеться у березні, хоча спочатку у ЗМІ писали про ймовірність її проведення наприкінці лютого.

Промоутери боксерів схиляються до того, що бій все ж таки пройде в перший місяць весни, а саме на його початку. Називали навіть дату — 4 березня.

При цьому офіційної інформації про це поки що немає.

Також відомо, поєдинок Усика та Ф’юрі можуть прийняти Саудівська Аравія, Катар, ОАЕ чи Великобританія.

На початку січня промоутер британця Френк Воррен заявив, що бій може поєдинок має відбутися на Wembley, але це не остаточне рішення. Його проведуть там, де запропонують більше грошей.

Антропометрія

Про різницю в габаритах боксерів не говорив лише лінивий. Британець помітно більше нашого боксера, про що він не втомлюється нагадувати за будь-якої можливості.

За останньою офіційною інформацією, Усик важить у районі 100 кг, тоді як вага Тайсона Ф’юрі перевищує 120 кг.

Також варто зазначити, що британець на 15 см вищий за українця, а розмах його рук ширший на всі 20 см.

Шанси

Букмекери бачать фаворитом майбутнього бою саме Ф’юрі. На його перемогу за три місяці до бою встановлено котирування 1,44, хоча ще кілька тижнів тому тріумф британця оцінювався індексом 1,36.

Успіх українського об’єднаного чемпіона букмекери оцінили котируванням 2,75, хоча раніше давали коефіцієнт 3,00.

Цікаво, що Усік також був аутсайдером у першому поєдинку проти Ентоні Джошуа, але тоді зміг здивувати весь світ та стати чемпіоном світу.