Скандальний український напівсередньоваговик Іван Редкач в своєму Telegram-каналі жорстко розкритикував Василя Ломаченко та Олександра Усика за те, що вони публічно не підтримали напівсередньоваговика Карена Чукаджяна перед поєдинком за тимчасовий титул IBF з Джароном Еннісом.

«Карен боксує в цю суботу в США за титул, за першу сходинку IBF. Де наші чемпіони – Лома, Усик? Підтримали б хлопця. Чисті пі**ри. Вибачте за мій мат, але для Карена це була б мотивація дуже велика і приємно було б, що є така в Україні підтримка. Але наші жлоби навіть побажати удачі українцеві не в силах. Зіркові хлопці. А як раніше бажали Ковальову, Бєспутіну».

«Я ніколи не бачив, щоб Х**сик або Лома підтримували українських профі-боксерів, які б’ються за океаном або в Україні, в Європі. Бачив, клоунаду Берінчика привітали, а так ніколи».

«Зате зі святом клоун вітає українців через день. «Ми горимо, нас гасити не потрібно, ми світло, яке не гасне». Усик, ти дебіл, скажи чесно? Усик, скажи чесно, коли гавно за губу кладеш, теж такі речі говориш? Перестань насвай за губу класти. Краще побажай земляку удачі в бою».