Футбольний агент Ігор Кривенко поділився своєю думкою про трансферні чутки навколо форварда Дніпра-1 Артема Довбика та вінгера Динамо Віктора Циганкова.

Агент переконаний, що Довбик та Циганков малоймовірно залишать свої клуби. Лідер Динамо не хоче перепідписувати контракт з Динамо, а Довбик прагне допомогти Дніпру-1 поборотися за чемпіонство в УПЛ.

«Вважаю, що Динамо не продасть Циганкова, а Дніпро-1 – Довбика. Лідерів збережуть для вирішення турнірних завдань. Важливо, як на мене, що за них просять адекватні ринку цифри — і це не 100 мільйонів. Щоправда, через півроку контракт завершується у Циганкова, за рік – у Довбика. Можуть піти вільними агентами. Втім, це не є великим секретом для футбольного світу», – заявив Кривенко у коментарі FootBoom.

За підсумками осінньої частини сезону Довбик провів за Дніпро-1 у всіх турнірах 22 матчі, на його рахунку 16 голів та чотири асисти. Transfermarkt оцінює Артема у десять мільйонів євро.

25-річний Циганков провів 23 матчі, забив дев’ять голів та оформив шість асистів. Transfermarkt оцінює Віктора у 22 мільйони євро.