Український боксер Олександр Усик заявив, що його найулюбленішим є поєдинок між американцями Евандером Холіфілдом та Двайтом Каві

За його словами, найулюбленішим він може назвати перший чемпіонський бій Евандера Холіфілда, в якому він у 1986 році переміг роздільним рішенням суддів Двайта Каві та здобув титул WBA (Всесвітньої боксерської асоціації) у першій важкій вазі (до 90,7 кг).

«Настільки багато класних поєдинків, що не можна сказати, який улюблений. Є бої, які переглядав багато разів. Свій перший поєдинок з Ентоні Джошуа переглядав разів сім-вісім, другий дивився п’ять разів. Переглядав більш як десять разів перший чемпіонський поєдинок Евандера Холіфілда з Двайтом Каві. 15-раундовий поєдинок, перший титульний для Евандера Холіфілда. Він неймовірний — його можна назвати улюбленим, напевно», — сказав Усик.

Українець, як і Евандер Холіфілд, розпочинав професійну кар’єру у першій важкій вазі, де став абсолютним чемпіоном світу. Обидвоє успішно перейшли в суперважкий дивізіон, де такоє стали чемпіонами.