Колишній чемпіон світу в першому важкому дивізіоні Майріс Брієдіс (28-2, 20 KO) заявив, що британський ветеран Дерек Чісора (33-13, 23 KO) відгукнувся на його пропозицію вийти в ринг.

«Я сказав Чісорі: «Погнали, приймай виклик. Давай поб’ємося завтра, оскільки я не готовий і ти теж не готовий. Я перебуваю в процесі підготовки. Подивимося, що станеться. Проведемо шість або вісім раундів.

«Він відповів: «Так-так-так», але подивимося. Я однозначно побився б з ним хоч завтра. Чому б і ні? Він тут. Мені не потрібно викрикувати чиєсь ім’я. Я підійшов і попросив. У мене є відео, я можу його показати. Дерек сказав: «Так, я готовий». Ми потиснули руки, а там подивимося, хто базікає», – сказав латвійський боксер в інтерв’ю для ютуб-каналу iFL TV.

Нагадаємо, Брієдіс боксував з Олександром Усиком у 2018 році у півфіналі Боксерської суперсерії в першій важкій вазі. На кону були пояси WBC та WBO – судді роздільним рішенням віддали перемогу українцеві. Майріс скандально відомий своєю проросійською позицією.

Чісора у грудні минулого року програв Тайсону Ф’юрі технічним нокаутом. Це вже втретє Дерек поступився «Циганському королю».