Легенда українського боксу Володимир Кличко залишив повідомлення для свого кривдника та чемпіона WBC у важкій вазі Тайсона Ф’юрі.

Раніше «Циганський король» записав відеозвернення до Олександра Усика, в якому назвав себе «Чемпіоном №1», а українця — «кроликом» і «середньоваговиком».

Володимир Кличко несподівано відповів Тайсону Ф’юрі в коментарях під відео на сторінці британського Twitter, надіславши смайлик клоуна. Цікаво, що раніше «Доктор Сталевий Молот» не відповідав на атаки колишнього суперника.

У листопаді 2015 року Кличко-молодший програв Ф’юрі рішенням суддів і втратив усі свої чемпіонські пояси у важкій вазі. Майже через 1,5 роки легенда українського боксу спробував повернути титули в поєдинку з Ентоні Джошуа, але знову зазнав невдачі і завершив кар’єру.

Цікаво, що у 2021 році інший українець Олександр Усик переміг Ей Джея та відібрав у нього пояси, а через рік успішно захистив їх. Зараз він веде переговори про бій з Тайсоном Ф’юрі, який володіє останнім великим титулом у легшій вазі. Переможець цього бою стане першим універсалом після Леннокса Льюїса.