Єдиною проблемою для підписання контракту на бій за звання абсолютного чемпіона світу у надважкій вазі є гроші. Так вважає голова промоутерської компанії Matchroom Boxing Едді Гірн.

На думку промоутера Ентоні Джошуа, команди Олександра Усика та Тайсона Ф’юрі зараз шукають країну, яка заплатить більше.

«Обидві команди намагатимуться провести цей бій у будь-якій країні Близького Сходу. Тому що хочуть отримати максимальну фінансову вигоду за цей поєдинок. Будь ласка, не слухайте все це лайно про Wembley. Вони зараз просто намагаються з’ясувати, хто заплатить більше грошей. Ф’юрі буде дивитися і постійно запитувати: «Скільки у банку?»

Як буде ділитися гонорар? Тайсон Ф’юрі привабливіший за Олександра Усика. Я зараз дивлюся на все це так – у Тайсона один пояс, а в Усика три. Тому поділ має бути 50 на 50, якщо ви дійсно хочете, щоб бій відбувся.

Ймовірно, у голові у Тайсона все має бути 70 на 30 або 60 на 40 на його користь. Думаю, це може стати на заваді організації бою. Я знаю Усика, тому сумніваюся, що він прийме менше, ніж 50 на 50 із принципу», – цитує Гірна Boxingnews24.