Американський співпромоутер «Циганського короля» Боб Арум поділився останніми новинами з організації мегафайту. Як і очікувалося, затримка бою відбувається через скандаліста Ф’юрі.

Під час розмови з журналістом Гаретом Дейвісом Боб Арум повідомив, що український боксер Олександр Усик вже уклав угоду на бій з інвесторами із Саудівської Аравії. Тепер саудити мають задовольнити фінансові апетити Тайсона Ф’юрі.

Якщо все завершиться тим, що бій відбудеться в Саудівській Аравії, тоді кожен боєць повинен укласти з саудитами свою окрему угоду. Представники Усика сказали мені, що вони вже мають угоду, умови якої їх влаштовують, тож тепер, якщо саудити дійсні зацікавлені у проведенні бою, вони укладуть угоду з Тайсоном, – сказав Арум.

Щодо дати самого поєдинку, то скоріше за все він відбудеться пізніше запланованого. Оскільки бій планується провести у Саудівській Аравії, тоді потрібно поважати звичаї мусульманської країни.

Бій відбудеться або до, або після Рамадану. Якщо після, то бійцям не потрібно буде багато часу для підготовки, оскільки жоден з них не мусульманин, – запевнив 91-річний промоутер.