Промоутер чемпіона світу за версією WBC у надважкій вазі Тайсона Ф’юрі Боб Арум розповів про фінансову сторону ймовірного бою з володарем титулів WBA, WBO, IBF Олександром Усиком.

Функціонер вважає, що українець не зможе отримати 50 відсотків від гонорару, якщо очне протистояння боксерів все ж таки відбудеться на лондонському стадіоні «Уемблі».

«Всі погодилися, що якщо із Саудівської Аравії надійде пропозиція, і вона буде справжньою, то ми поїдемо туди. Якщо ні, то влаштуємо бій на «Уемблі».

Боксери погодились провести бій. Я розмовляв із Френком Уорреном. Ми дали саудитам час до цього тижня, щоб вони прийшли із пропозицією. Я вірю, що ми його отримаємо. Якщо ні, то організуємо поєдинок на «Уемблі». Потім нам потрібно буде поговорити про розподіл гонорару, оскільки Усик хоче 50 на 50. Це неправильно, якщо бій пройде на «Уемблі», оскільки там буде 95 тисяч британців, поєдинок принесе великі гроші на британському pay-per-view. Тому Тайсон заслуговує на левову частку», — сказав він у коментарі BoxingScene.