Шведський хевівейтер Отто Валлін (24-1, 14 KO) поділився прогнозом на мегафайт між Тайсоном Ф’юрі (33-0 1, 24 КО) та Олександром Усиком (20-0, 13 КО).

«У Ф’юрі велике тіло, він добре рухає його верхньою частиною, тож Усику необхідно бити по корпусу. Коли Тайсон буде зближуватися, Олександрові треба бути обережним.

Усику не можна дозволяти Ф’юрі себе в’язати і навалюватися на нього. Тайсон бився так зі мною, і це забирало енергію. Думаю, щоб досягти успіху, Усику потрібно використовувати кути, як він це і робить, викидати джеб і багато бити Ф’юрі по корпусу. Я вважаю українця дуже хорошим бійцем. У поєдинках із Джошуа він довів, що досить великий для цієї вагової категорії. Я думав, що він виявиться надто маленьким для Ентоні, але Усик виконав чудову роботу.

Водночас для мене фаворитом є Ф’юрі. Тайсон більший, він дуже гарний боксер, який також може бути агресором. Я думаю, що він – розумний боєць. Британець впевнений, у нього є всі інструменти, щоб перемогти Усика. Мені здається, він виграє за очками», – поділився Валлін думками із виданням The Sun.

Додамо, що у 201 році швед програв «Циганському королеві» одностайним рішенням суддів.