Російський боксер, чемпіон світу WBA у напівважкій вазі Дмитро Бівол висловився про українського чемпіона світу WBA, WBO та IBF у суперважкій вазі Олександра Усика та можливий поєдинок з ним.

— Як би ви поставилися, якби вам запропонували бій із українським боксером?

— Спокійно. Для мене всі спортсмени одна нація, спорт одна нація. Я їх не поділяю на когось, не важливо, хто це буде, росіянин, українець, киргиз, американець, англієць, для мене це буде в першу чергу суперник, я ставився до нього з такою ж повагою, як і до своїх попередніх. суперникам.

— Олександр Усик, український боксер також ударно провів минулий рік. Як оцінюєш його виступ у 2022 році?

— Класно боксував, молодцю, я його вітаю. Він показав добрий бокс. Я його підтримував, тому що він демонструє радянську школу боксу, яка близька мені і яка близька багатьом нашим громадянам. Я думаю, що багато хто хотів бачити, що наше кунг-фу сильніше. Я сам прихильник радянської школи боксу, мене так навчали. Рухливість, швидкість. Усик за рахунок цієї школи боксу і виграв, я радий.

— Якби ви мали можливість вийти на ринг проти Усика, вам був би такий суперпоєдинок цікавий?

— Я поки що не бачу можливості, що я вийду на ринг проти Усика. В нас різні категорії. Не можу сказати, що це бій моєї мрії, я навіть не думав, що вийду боксувати з Усиком. Це зовсім різні категорії, я більше дивлюся на людей зі своєї вагової категорії. Це ті, хто може реально бути моїми суперниками. А ці припущення, можливо, якби, навіщо на це сили витрачати?