У справі зі скандальними вечірками хлопців із Івано-Франківська у Києві з’явився футбольний слід.

Одним з учасників гучної справи є колишній форвард тернопільської «Ниви» Магомед Мемешев. Про це повідомляє fanday. Футболіста упізнали після публікації фото «героїв» із повістками в руках.

Одним із шести хлопців, яким видали повістки у військкомат у якості покарання, виявився екснападник «Ниви» Мемешев. Магомед — маловідомий футболіст, найяскравішою плямою у кар’єрі якого є гра за першолігову «Ниву». До речі, він не зумів закріпитися в основному складі цієї команди, зігравши за клуб лише 5 хвилин. В інших матчах він залишався на заміні або не потрапляв у заявку.

У «Ниві» відреагували на ситуацію.

«М-да, краще б він футболом займався. Мемешев прийшов у Ниву молодим, без досвіду. Нам його порекомендували з Києва. Його батько привіз на перегляд, і ми вирішили дати йому шанс. До цього Магомед грав лише у школі київського Локомотива.

Пробув він у нас недовго, виходив кілька разів на заміну, але програв конкуренцію решті футболістів. Він не тягнув Першу лігу, тому ми вирішили відпустити його, щоб він спробував себе, можливо, у нижчому дивізіоні. Наприкінці 2021 року ми з ним розірвали контракт, без жодних проблем, попрощалися і більше не спілкувалися. Навіть не знаю, де він зараз.

Нічого про нього, як про людину, сказати не можу. У колективі він поводився нормально, нічим не виділявся, але був хлопцем з характером, тому що східних кровей», — заявив директор «Ниви» Андрій Тихий.