Промоутер Дмитро Саліта розповів про плани щодо свого клієнта Отто Валліна (25-1, 14 КО).

«В останніх двох поєдинках Вайт не показував бокс світового класу. Щоб виступати на елітному рівні та виправдано претендувати на бій з Джошуа, треба битися з відповідними боксерами. Очевидно, що я представляю Отто, історія їх стосунків має багато подій. Це природно, бо переможець цього поєдинку отримає багато варіантів.

Одного разу Ділліан прийняв бій з Валліном, бо думав, що поб’є Отто. Той погодився з такою ж думкою. Переможець бою Валліна проти Вайта матиме право битися з усіма елітними надважковаговиками.

Якщо Отто переможе, буде сенс битися з переможцем поєдинку Усик — Ф’юрі або з Джошуа. Але якщо Вайт переможе, для нього буде сенс битися з Джошуа або Франкліном через їхній суперечливий бій. Тож відчуваю, що ці четверо якось пов’язані один з одним. Переможці отримають величезну вигоду від свого бою.

Як промоутер взяв на себе зобов’язання перед моїми бійцями переконатися, що вони залишаються зайнятими та прогресують самі. Завжди працюю, щоб проводити найбільші та найкращі бої. Однак, коли великі бої провалюються, відповідаю за те, щоб мої боксери були зайняті роботою. Ми робили це з Клариссою Шилдс під час коронавірусу, коли ми робили жіноче шоу з PPV, робили це і з Валліном», — сказав Саліта.