Британський важкоатлет Ентоні Джошуа не забув про дві болючі поразки в боях з Олександром Усиком. Колишній чемпіон світу мріє про новий реванш з українцем.

Джошуа не виключає проведення нового поєдинку з Усіком, повідомляє iD Boxing.

33-річний Ентоні Джошуа (24-3, 22 КО) розповів про підготовку до реваншу з Олександром Усиком (20-0, 13 КО). Британець зізнався, що налаштовувався на найважливіший поєдинок у житті та продемонстрував у рингу найкращий бокс, на який був здатний.

«Вважаю, що перший бій з українцем я провів досить непогано. Можливо, цього вистачило б для перемоги над кимось іншим. Я побачив рівень, на який я мав піднятися.

До другого поєдинку я готувався зовсім інакше. Знав, що це буде головний бій у моєму житті. Я віддав на рингу все. Але Усик є неординарним та дуже сильним противником. Коли мені здавалося, що перемога близька, він пішов у атаку. Я програв останні раунди. Знав це ще до рішення суддів», — розповів Ентоні Джошуа.

Британець шкодує, що поступився українцеві й вдруге. «Ей Джей» мріяв стати володарем поясів WBA, WBO, IBO та IBF, а тепер змушений шукати спосіб повернутися до когорти найкращих боксерів світу. Він виключає варіант проведення третього бою зі своїм старим суперником.

«Вам варто запитати Усика про це. Усі, хто хотів би побачити такий поєдинок, повинні поставити йому запитання. Він знає мою думку. Рішення тільки за українцем. Зараз він має шанс на великий бій, але я готовий почекати», — запевнив Ентоні. Джошуа.