Президент Федерації боксу Києва Олександр Негода поділився думкою щодо бою Усик – Ф’юрі.

«Коли було два бої Усика з Джошуа, мої прогнози виправдалися повністю. Сам бій та його висновок, те, що я собі планував, так і сталося.

Однак як буде у бою з Ф’юрі – це велике питання. Він інший боксер, не Джошуа. На мою думку, він високоінтелектуальний боксер, він починає грати з суперником далеко до безпосереднього виходу до рингу. У мене таке почуття, що він добре володіє навичками НЛП. В нього це очевидно виражено.

На мій погляд, він не дуже маленький, насправді. Усик також дуже швидкісний, інтелектуальний, він постійно рухається, та й руки у нього не зупиняються. Мурат Гасієв після бою з Усиком казав, що не розумів, що відбувається, адже руки українця не зупинялися, і він не знав, що робити з цим.

В Усику така конституція тіла, яка давала йому робити все для того, щоб йому вистачило перемоги з конкретними боксерами, з якими він виходив до рингу. Але що буде з Тайсоном – для мене питання, я поки що не зовсім розумію, що потрібно зробити для перемоги.

Мені дуже хочеться, щоб Усик переміг, але складно поки зрозуміти, що він планує з Ф’юрі робити. Ф’юрі – відверто великий, він складний, має довгі руки, і він добре дихає. Він не перекачав бодібілдер, як Джошуа, який досить погано дихає. А в цьому й постать нестандартна та дихає класно.

Для мене це поки що загадка, але ми точно вболіватимемо за Олександра», – сказав Негода.