Генеральний директор K2 Promotions Олександр Красюк назвав єдину причину, через яку може не відбутися поєдинок між чемпіоном WBA, WBO та IBF у надважкій вазі Олександром Усиком (20-0, 13 КО) та володарем поясу WBC Тайсоном Ф’юрі (33-0-1 , 24 КО).

«Я передбачаю, що у нас є гарні шанси укласти угоду. Я налаштований дуже оптимістично. Єдиний, хто може зашкодити цьому бою, – це Ф’юрі. Усик дуже гнучкий, гроші ніколи не зачіпали його серце. Він знає, що разом із успіхом на рингу приходять і гроші. Мене турбує лише ставлення Тайсона.

Якщо Ф’юрі боїться втратити свою популярність, втратити свій нинішній статус – а проти Усика у нього найбільші шанси їх втратить – він може бути не таким гнучким, може попросити про більшу частину гонорару, щоб виправдати свій ризик. Можливо, для нього це найризикованіший поєдинок у боксі.

Але в глибині душі я вірю, що в нього серце воїна, що він прийме справедливі умови і не піде. У такому разі ми зможемо узгодити цей бій упродовж наступних трьох днів», – сказав Красюк.