Тайсон Фьюри

Продовжуються переговори між діючими власниками всіх поясів хевівету. Британець Тайсон Фьюрі (33-0-1, 24 КО) та Олександр Усик (20-0, 13 КО) з України навіть мають попередню дату і місце проведення бою — 29 квітня на стадіоні Уемблі в Лондоні (Англія).

Але що, якщо сторони так і не зможуть домовитись про розподіл призового фонду, який влаштує всіх? У такому разі Фюрі має запасний варіант. І він його озвучив: «Я вже зробив офіційну пропозицію Френсісу Нганну. Воно лежить у нього на столі. Хочу запропонувати йому два бої — один у рингу та один у клітці».

Ф’юрі стверджує, що «ніколи не наполягав на рингу. Навпаки, я завжди говорив про те, щоб побитися з ним у клітці. Чому так? Та тому що в рингу цей бій без інтриги, а отже, без сенсу. Це було б приблизно з таким самим результатом, якби я бився з кимось із місцевого залу. Причому не боксерського, а бодібілдерського. А ось у клітці у 4-унцієвих рукавичках є інтрига. Там може статися будь-що».

Нганну — екс-чемпіон UFC у важкій вазі — очікувано не зумів домовитися з промоцією про новий контракт. Він планує продовжити кар’єру у бокс