Сергій Лапін, менеджер та один із тренерів чемпіона світу за версіями WBA, WBO та IBF у надважкій вазі Олександра Усика, стверджує, що володар титулу WBC Тайсон Ф’юрі побоюється виходити на ринг з українським боксером.

«Схоже, великий Тайсон Ф’юрі, 213-сантиметровий гігант, який каже світові, що нікого не боїться, робить все можливе, щоб уникнути бою за звання абсолютного чемпіона з Олександром Усиком. Він називає Усика кроликом, але Олександр все одно готовий і хоче довести, що він найкращий суперважкоатлет у світі, тим часом Ф’юрі, схоже, втратив мужність і рішучість.

Після бою Ф’юрі з Дереком Чісорою пройшло вже чимало часу. Але якщо не враховувати короткі розмови, то поки що ми так і не отримали пропозиції. Ми чекаємо контракту, і здається, що Тайсон Фьюрі не має бажання влаштовувати цей бій. Олександр із самого початку запевнив, що поб’ється з Тайсоном де і коли завгодно. Але мені здається, що Тайсон «Пузо» Ф’юрі бачить в Усику занадто великий ризик.

Ф’юрі слід подивитися на мужність, яку його співвітчизник Ентоні Джошуа показав, коли двічі бився з Олександром. Тайсону варто позичити частинку мужності Джошуа, оскільки зараз я думаю, що ми швидше побачимо четвертий бій Ф’юрі — Чісора, ніж поєдинок Усика з Тайсоном», — сказав Лапін сайту Safe Betting Sites.