Чемпіон WBA, WBO, IBO та IBF у надважкій вазі Олександр Усик (20-0, 13 КО) розповів, чому приєднався до платформи United24 та як обирав будинок в Ірпені для відновлення.

— Я рандомно вибрав цей будинок. Я його відновлюю, тому що у мене є бажання та можливість допомогти своєму народу і своїй країні.

Відновлюю, щоб ті люди, які постраждали від цієї жахливої війни, повернулись у свої будинки, в тепло. Повернули трішки щастя, яке в них забрала ця війна.

— Я співпрацюю з деякими організаціями, допомогаю особисто частково. United24 – це українська та масштабна всесвітня платформа, яка відновлює країну від того, що натворила російська армія.

Коли мені запропонували бути амбасадором, я з задоволенням сказав так, тому що треба це робити.

Якщо людина хоча б трішки має можливість допомагати, вона повинна допомагати, а не казати: «Куди воно піде». Воно піде в правильному напрямку.

Там було 18 будинків, я просто продивився і зупинився на цьому. Я не знаю чому. Я зробив скріншот, надіслав і сказав, що буду його відновлювати.

Коли ми приїхали всі разом, кажу, подивіться, що на першому поверсі – боксерський клуб Джунківського.

Я знав цього хлопця, ми були в збірній, спілкувались. Так вийшло, що я буду відновлювати цей будинок.

Цього хлопця застрелили саме там. Я вже казав, що він був з характером, став захищати країну, був тренером, у нього залишились гарні хлопці, які здобували нагороди на європейських змаганнях, — сказав Усик.