Олімпійський чемпіон 2000 року та колишній головний тренер збірної Росії Олександр Лебзяк в інтерв’ю MMA.Metaratings.ru оцінив потенційні поєдинки українських боксерів Олександра Усика та Василя Ломаченка проти Тайсона Ф’юрі та Девіна Хейні відповідно.

«Школа та техніка боксу у Усика вище. Найголовніше – не стояти. Пересування на ногах у нього хороше, він повинен постійно маневрувати, щоб Ф’юрі не знав, звідки удар. Хочу вірити в те, що у Тайсона запаморочиться голова від маневрів Олександра, і він забере ще один пояс.

У Василя шанси на перемогу в поєдинку з Хейні вищі, ніж у Усика над Ф’юрі. Але це не гарантія перемоги, завжди може програти фаворит та програти аутсайдер. Звісно, хотілося б, щоб вони обоє виграли. Вони – наші, щоб не сталося. Якщо судити з останніх боїв, сплеск був яскравішим у Василя», – сказав Лебзяк.

Зазначимо, що на даний момент представники Усика та Ломаченка ведуть переговори про чемпіонські бої, але поки що жодної конкретної інформації про зустрічі з Ф’юрі чи Хейні не надходило.